Z praxe  |  Videa  |  Matematické tipy  |  Reference  |  Partneři  |  FAQ


Reference

Některé reference (přímo v angličtině či původně z češtiny přeložené do angličtiny) je možno vidět také na facebookové stránce mého dalšího projektu. Staňte se fanouškem na facebooku a napište svou vlastní referenci (v angličtině, případně se na mě obraťte o pomoc s překladem).

Slečnu Veroniku Motyčkovou jsem oslovila kvůli pomoci s doučením matematiky na zkoušku, kterou jsem měla skládat na vysoké škole a věděla jsem, že bych potřebovala pomoc. Bohužel mi, ale čas nedovolil za ní dojíždět a tak jsme si domluvily výuku přes skype. Ačkoli jsme nebyly přímo u sebe, díky webkamerám nebylo co řešit a doučování probíhalo naprosto v pořádku. Zkoušku jsem udělala s výborným výsledkem a proto mohu vřele doporučit jakýkoli způsob jejího doučování.

Alena B., studentka střední školyVerča mě doučovala dva roky na střední škole, pod jejím vedením jsem se zlepšila v matematice o dva stupně. Na Verču bylo velké spolehnutí. Matiku umí srozumitelně vysvětlovat. Byla jsem s ní velice spokojená.

Helena M., studentka střední školyS doučováním jsem velmi spokojen. Každá látka je důkladně probrána a vysvětlena. Lektorka má velký přehled a vstřícný a profesionální přístup. Doporučuji a jsem velmi spokojen, pokroky se ukazují už po pár hodinách.

Petr Kv., student střední školyVýborný a srozumitelný přístup. Flexibilita studentovým požadavkům. Dobrá znalost problematiky.

Petr Kl., univerzitní studentPříjemná, milá. Moc do práce se synem nezasahuji. Syn je spokojený a na doučování se těší. Jelikož se jedná o dyskalkulika, práce s ním bude na delší čas.

Michaela K., matka žáka základní školyVše dobře, srozumitelně vysvětleno. Celkové viditelné zlepšení. DOPORUČUJI!

Žaneta M., studentka střední školyPříjemná, ochotná, snaží se mi vždy všechno vysvětlit.

Radek W., student střední školyPříjemná spolupráce. Inteligentní, příjemná, ochotná lektorka. Srozumitelný výklad probírané látky.

Barbora D., studentka střední školy